Spraw swoim ustom przyjemność, na którą zasługują.

Poznaj 88lips
markę stworzoną przez wielbicieli zmysłowych ust!

O nas

Pomysł na firmę z naturalnymi kosmetykami do ust zrodził się z naszych osobistych potrzeb i pasji. Produkujemy wyjątkowe balsamy i peelingi do ust, które kradną serca użytkowników wysoką jakością i starannym doborem surowców. Naszym priorytetem było nie tylko stworzenie produktów pielęgnacyjnych, ale przede wszystkim takich, które od pierwszego użycia uwiodą i sprawią, że z ogromną radością zaaplikujesz je ponownie. Wyjątkowa konsystencja, zniewalające zapachy i efekty, które powodują motyle w brzuchu. My czujemy je za każdym razem, gdy sięgamy do eleganckich słoiczków z naturalnymi kosmetykami. Przekonaj się.. na własnych ustach!

Nasz manifest

88lips stworzyliśmy z pasji do natury i z potrzeby szerzenia wiedzy na temat pielęgnacji ust. Od początku dziejów usta są obiektem pragnień i ich źródłem, ale dbałość o nie spychana jest na dalszy plan. Pragniemy to zmienić! Dołącz do grona miłośników ponętnych ust i zatroszcz się o nie tak, jak na to zasługują. Nawilżanie, natłuszczanie i odżywianie poprzez stosowanie odpowiednio dobranych produktów to klucz do sukcesu. My o tym wiemy, dlatego w naszych balsamach i peelingach znajdziesz wszystko, czego potrzebują Twoje usta!

Co nas wyróżnia?

BEZKOMPROMISOWOŚĆ

Nie uznajemy kompromisów i angażujemy się w pełni w ten projekt. Dobieramy najwyższej jakości składniki i oddajemy do dyspozycji Klientów dopracowane produkty, które zachwycają w każdym calu.

FOKUS NA USTA

Mamy jeden cel: USTA! I to na nich się skupiamy, by stworzyć absolutnie najlepsze na rynku kosmetyki do ust dla pewnych siebie kobiet i zadbanych mężczyzn.

100% BEZPIECZEŃSTWA

Nad składem czuwa zespół ekspertów. Wybieramy wyłącznie wyselekcjonowane składniki pochodzenia naturalnego, dzięki czemu nasze kosmetyki do ust są bezpieczne i mogą być stosowane przez każdego*.
*z wyjątkiem osób mających alergię lub nadwrażliwość na którykolwiek ze składników zawartych w produkcie
Koszyk
Scroll to Top